افزونه Front Style

افزونه Front Style یک افزونه وردپرس کاربردی با قابلیت های ۳ افزونه ارائه می دهد. با نصب این افزونه وردپرس Frontstyle پنلی در وبسایت شما نمایش داده می شود که کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود اندازه فونت متن را مطابق میل خود تغییر دهند تا در مانیتورهای مختلف خواندن متون آسان باشد.

علاوه براین قادر خواهند بود از بین فونت هایی که شما در افزونه تعریف کرده اید فونت مورد نظر خود را انتخاب نموده و مطالب سایت را با آن فونت مشاهده نمایند.

از قابلیت های دیگر پلاگین فرانت استایل می توان به اضافه کردن حالت شب به وبسایت اشاره نمود که با استفاده از آن می توانید رنگ متن و رنگ پس زمینه وبسایت در حالت شب را تعیین نمایید و کاربران تنها با یک کلیک به این حالت دسترسی خواهند داشت.

تغییرات اعمال شده توسط افزونه  فقط در سمت کاربر اعمال خواهد شد و در محتوای سایت شما تغییری ایجاد نمی شود.

 

فرانت استایل

 

در تنظیمات افزونه Frontstyle قادر خواهید بود هر کدام از حالات تغییر اندازه، تغییر فونت و حالت شب را فعال یا غیر فعال نمایید و همین طور می توانید عناصری از سایت که تغییرات در آن اعمال می شود را تعیین نمایید و مکان پنل در وبسایت را مشخص کنید.

از سوی دیگر با فعال کردن کوکی ها تغییرات اعمال شده توسط کاربر در مرورگر کاربر ذخیره خواهد شد و در صورت مراجعه دوباره کاربر به همان شکل نمایش داده خواهد شد.

ویژگی های افزونه:

  • تغییر اندازه متن توسط کاربر
  • تغییر نوع فونت توسط کاربر
  • امکان فعالسازی حالت شب توسط کاربر
  • امکان ذخیره تغییرات در مرورگر کاربر
  • امکان تعیین عناصر هدف در محتوای وبسایت که تغییرات فقط روی آنها انجام شود مانند تگ های body,H1, H2 و …
  • قسمت css اختصاصی که در این قسمت می توان مکان پنل در وبسایت یا سایر ویژگی های پنل را تغییر داد.