Yoast Keyword Assistant

معرفی افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست 

یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو و موفقیت در گوگل انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. اگر مهم ترین کلمه کلیدی خود را به درستی انتخاب کنید افراد زیادی را وارد سایت یا فروشگاه اینترنتی خود خواهید کرد و نتایج فوق العاده ای خواهید گرفت. افزونه Yoast Keyword Assistant تنها افزونه وردپرس سئو است که علاوه بر پیشنهاد کلمه کلیدی در نوشته‌ها و برگه‌های وب سایت با افزونه Yoast SEO کاملاً سازگار بوده است. همچنین می توانید از کلمات کلیدی پیشنهادی هنگام وارد کردن کلمه کلیدی کانونی در افزونه Yoast SEO استفاده نمایید.

 

مزیت های افزونه Yoast Keyword Assistant

افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست  محتوای سایت شما را سئو می کند و نتیجه ‌هایی که بیشترین جستجو در اینترنت را دارند به شما نمایش می دهد. این افزونه در کسری از ثانیه با اتصال به سایت گوگل کلمات پیشنهادی را نمایش می دهد و تعداد تکرار این کلمات در متن نوشته شما را نمایش می دهد تا آسان‌ تر بتوانید کلمه کلیدی مناسب را انتخاب نمایید. پس از انتخاب کلمه کلیدی مناسب می توانید آن ها در بخش برچسب ها قرار دهید.

 

نمایش کلمه کلیدی در افزونه Yoast Keyword Assistant

در صورتی که از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید می توانید کلمات کلیدی پیشنهادی و مقدار تکرار آن ها در متن را هنگام وارد کردن کلمه کلیدی در قسمت انتخاب کلمه کلیدی کانونی مشاهده و بهترین کلمه کلیدی کانونی را انتخاب نمایید.

 

کلمه کلیدی فزونه وردپرس دستیار کلمه کلیدی یواست

در بخش تنظیمات افزونه قادر خواهید بود با انتخاب زبان جستجو و مکان (کشور) بهترین کلمات کلیدی را از گوگل دریافت و انتخاب نمایید که این افزونه در کدام بخش های سایت فعال باشد.

 

کلمه کلیدی افزونه Yoast Keyword Assistant

 

ویژگی های افزونه دستیار کلمه کلیدی یواست

– نمایش کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل در کسری از ثانیه

– نمایش تعداد تکرار کلمه پیشنهادی در متن

– نمایش کلمات کلیدی پیشنهادی در افزونه یوست سئو

– سازگاری کامل با یوست سئو و ووکامرس

– امکان انتخاب بیش از ۴۰ زبان و ۲۰۰ کشور مختلف برای نمایش بهترین کلمات کلیدی